(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzień Mamy i Taty u „Jagódek”

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia.

Są to też jedne z pierwszych słów wypowiadanych przez każde dziecko. Dla małego dziecka rodzice, to najważniejsze osoby w ich życiu. Dlatego, też 22.05 w grupie „Jagódek” odbyło się Święto Mamy i Taty, aby pomóc dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców.   Przedszkolaki złożyły życzenia rodzicom i zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne. Nad całością artystyczną czuwały nauczycielki Katarzyna Kochnio i Iwona Wołowik. Na twarzach rodziców oprócz uśmiechu pojawiły się też łzy, ale były to łzy szczęścia i dumy.  Uroczystość była piękna i przebiegała w bardzo ciepłej atmosferze. Po części artystycznej dzieci wręczyły prezenty swoim rodzicom, które samodzielnie przygotowały. Wszyscy przeżyli wiele miłych i wzruszających chwil, które na długo zapadną w pamięci. Przedszkolaki za swój wspaniały występ zostały nagrodzone słodkim poczęstunkiem.