(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzień rodziny w Przedszkolu na Reja.

We wtorek 5 czerwca  w Przedszkolu Miejskim w Filli przy ulicy Reja odbył się „Dzień Rodziny” w grupie IV,  VI i VII.

Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zgromadziły się na placu zabaw.Na początku wszystkie grupy wraz z wychowawczyniami zgromadziły się na specjalnie przygotowanej scenie by powitać swoich rodziców piosenką: „ Moja wesoła rodzinka”. Wszystkie grupy przygotowały krótkie występy artystyczne. Nie zabrakło wspólnego śpiewania piosenek.Wszystkie dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w przygotowanych grach sportowych i zabawach tanecznych. Największe emocje wzbudziło przeciąganie liny.Impreza była bardzo udana, wszystkie uczestniczące w niej dzieci wróciły do domów pełne radosnych przeżyć.Takie spotkania są okazją do wspólnych zabaw ze swoim dzieckiem, spędzenia czasu miło i aktywnie, a także wzmacniają więzi emocjonalne rodziny.

 Bardzo dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

Magdalena Oleksiej