(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

„Przedszkola czas już minął” - Pożegnanie Przedszkola.

 "Dzieciństwo ma zaledwie kilka lat i krótkie spodnie w kratkę. Na twarzy uśmiech, we włosach wiatr, a w buzi czekoladkę".

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej ,W dniu 20 czerwca dzieci z grupy ,,Myszki” Przedszkola Miejskiego na Reja w Radzyniu Podlaskim przygotowały program artystyczny z okazji zakończenia edukacji przedszkolnej na który  zostali zaproszeni wszyscy rodzice najstarszych przedszkolaków.  Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani Dyrektor Przedszkola Miejskiego Anna Fijałek dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki – POWODZENIA W SZKOLE!

Magdalena Oleksiej