(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

„ Przedszkola czas już minął” Pożegnanie Przedszkola w Przedszkolu na Reja.

20.06.2018r. w grupie Misiów odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola.

Podczas akademii pokazaliśmy rodzicom czego nauczyło nas przedszkole. Pan Grzegorz Demucha przygotował pokaz hip-hopu w wykonaniu dzieci specjalnie dla rodziców. To zrobiło największe wrażenie. Nic dziwnego, Pan Grzegorz był najbardziej zadowolony z efektów pracy w tej grupie. Pani Zosia, wychowawczyni, która uczy angielskiego w przedszkolu, przygotowała również piosenkę w języku angielskim. Na koniec były krótkie podziękowania w stronę rodziców oraz niespodzianka: list i słodki poczęstunek od  wychowawczyni Pani Renatki, która ze względów zdrowotnych musiała opuścić grupę w lutym. Wszyscy otrzymali dyplomy i książeczki, a rodzice przygotowali wspaniałe pamiątki i słodki poczęstunek. Jak to napisała w liście Pani Renatka „Pamiętajcie, że przedszkole można zawsze odwiedzać, gdy się zatęskni”. Powodzenia dzieciaki! Jesteście gotowi na dalsze wyzwania!

 Magdalena Oleksiej