" Andrzejki" w Filii Nr 2 przy ulicy Reja 2

Obchodzenie "Andrzejek" stało się w naszym przedszkolu niemal tradycją, dlatego w piątek nasze przedszkolaki wzięły udziałów w zabawie tej okazji.

Już od samego rana w naszej panowała atmosfera pełna napięcia i wyczekiwania.
Ogromną ciekawość wzbudzało wróżenie z wosku. Lanie wosku i "rozczytywanie" figur, które z niego się odlały, budziły naszą wyobraźnię.
      Dzień ten dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń i przeżyć.Andrzejki – to spotkanie i zabawy z przyjaciółmi, gdzie dominuje wspaniała zabawa, która ma dostarczyć dużo emocji. Jednak w przypadku naszych przedszkolaków była to okazja do rozbudzenia w dzieciach ciekawości i chęci poznawania naszej ludowej tradycji.