„Mikołaju to już czas…”- wizyta Mikołaja w przedszkolu na Reja.

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku.

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał wielu piosenek i wierszy przygotowanych specjalnie dla niego. Każde dziecko dostało wspaniały prezent, a dodatkowo Mikołaj zostawił dla każdej grupy nowe zabawki. Miłym akcentem były wspólne zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.A kiedy pożegnaliśmy Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, ze ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku....