Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Farmaceuta w naszym przedszkolu

W ostatnich dniach w naszym przedszkolu w grupie „Motylki” gościliśmy Panią Annę Ciok, która jest mamą naszego wychowanka i na co dzień wykonuje zawód farmaceuty.
Pani Ania oprócz tego, że wyjaśniła dzieciom na czym polega jej bardzo odpowiedzialny zawód to zapoznała dzieci z rożnego rodzaju asortymentem apteki. Dzieci odgadywały również do czego mogą służyć różnego rodzaju rzeczy typu termometry, bandaże, opaski uciskowe, organizery na tabletki i wiele innych.
Największą jednak atrakcją było to, że dzieci wraz z Panią Anią samodzielnie wykonały krem do rąk, krople do oczu i płyn do dezynfekcji ran. Wśród dzieci panowało wielkie ożywienie i ekscytacja w związku z możliwością samodzielnego wykonywania lekarstw. 
Na koniec Pani aptekarka wręczyła dzieciom upominki czym sprawiła im dodatkowo wiele radości. 
Składamy serdeczne podziękowania Pani Annie Ciok za poświęcony nam czas ,przekazanie wiele cennych informacji i stworzenia dzieciom możliwości samodzielnego wykonania lekarstw.