(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Pyszny ser. I kropka.

W ubiegły piątek gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawiciela Spółdzielczej Mleczarni „Spomlek” Panią Monika Grzeszuk.
Pani Monika w bardzo ciekawy sposób przedstawiła dzieciom na podstawie ilustracji - etapy powstawiania sera. Warto zaznaczyć, że we wrześniu marka Serenada została wyróżniona w ogólnopolskim projekcie „Rodzinna Marka Roku 2018 r”. Projekt ten nagradza najwyższej jakości i godne polecenia produkty stworzone z myślą o rodzinie, ponieważ nie zawierają konserwantów ani ulepszaczy. Wyróżnia je za to doskonały, tradycyjny smak oraz znakomite wartości odżywcze. 
Mieliśmy okazję degustować wyśmienite sery firmy „Spomlek” typu Radamer, Salami, Gouda i Królewiecki Szwajcar, Dzieci na koniec zostały obdarowane przez Panią Monikę kolorowankami oczywiście o tematyce produktów mlecznych.
Składamy serdeczne podziękowania Pani Monice Grzeszuk za dostarczenie naszym dzieciom wielu cennych informacji i zachęcenia do zdrowego odżywiania.