(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Przedszkolaki poznają wygląd i wyposażenie karetki pogotowia.

W ramach realizacji przez nasze przedszkole projektu edukacyjnego: "Drogowe ABC" gościliśmy dzisiaj przedstawiciela służb medycznych Pana Zbigniewa Polaka.
Pan Zbigniew w sposób bardzo interesujący i przystępny udzielił dzieciom nauki bezpieczeństwa, zasad odpowiedniego zachowania w sytuacjach zagrażających naszemu życiu. 
Przedszkolaki zapoznały się wyglądem karetki i jej całym wyposażeniem, niezbędnymi narzędziami pracy każdego ratownika medycznego i pielęgniarza. Ponad to zostały im zademonstrowane zasady reanimacji na fantomach. 
Jesteśmy pewni, ze wychowankowie nabyli dzisiaj dużo profesjonalnej wiedzy, dzięki której staną się bardziej świadomymi przedszkolakami.
Dziękujemy Panu Zbigniewowi Polakowi za poświęcony czas, serdeczność i przekazanie nam wszystkim bardzo ważnych i pożytecznych wiadomości. Dzieci były zachwycone i ramach wdzięczności wykonały specjalnie dla Pana Zbigniewa piękną laurkę.