(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Wycieczka do gospodarstwa Państwa Borysiuków.

Z okazji "Dnia Dziecka" wyjątkowo w tym roku "Jedyneczka" opuściła mury przedszkolne i udała się na wycieczkę do gospodarstwa w Głównem.
Od samego początku pogoda była naszym wielkim sprzymierzeńcem.
Sielskość wiejskiego klimatu, zwiedzanie stajni koni, obserwacja pięknych zwierząt, przyjazność psów i kotów, biesiadowanie, pieczenie kiełbasek, jeżdżenie na kucykach, swobodne zabawy na świeżym powietrzu,śmiech i radość dzieci, zapach nadchodzącego lata sprawiły, że dzień był wyjątkowy i niezapomniany.
Rodzice, dzieci i pracownicy składają serdeczne podziękowanie Dyrektor Przedszkola Pani Annie Niewęgłowskiej za zorganizowanie wycieczki i uatrakcyjnianie obchodów "Dnia Dziecka" naszej społeczności przedszkolnej.
 
Wszystkim dzieciom składamy najserdeczniejsze życzenia.
Wielu radości, wspaniałych przyjaciół, szerokich uśmiechów na co dzień, dużo zdrowia.
Niech spełniają się Wam wszystkie marzenia!!!!!.
Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 1.