(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Ratownicy w „Jedyneczce"

W związku z tym, że zbliżają się wakacje i temat bezpiecznego plażowania staje się bardzo aktualny gościliśmy dzisiaj w naszym przedszkolu ratowników.
Pan Grzegorz Niewęgłowski i Jakub Pieńko w bardzo interesujący sposób w oparciu o pokaz multimedialny wyjaśnili dzieciom zasady bezpiecznego korzystania z kąpieli słonecznych. Była to również okazja do utrwalenia numerów ratunkowych.
Uwieńczeniem spotkania było obejrzenie bardzo wartościowego filmu edukacyjnego „Bezpieczne wakacje”. 
Dzieci, Dyrekcja i Pracownicy składają serdeczne podziękowania Panu Grzegorzowi Niewęgłowskiemu i Jakubowi Pieńko za zapoznanie ze specyfiką zawodu ratownika i udzielenie niezbędnej lekcji dotyczącej bezpiecznego zachowania podczas plażowania.
Jesteśmy przekonani, ze wizyta naszych gości wpłynie na podniesienie świadomości dzieci podczas korzystania z kąpieli słonecznych.