(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

„Dzień Przedszkolaka"

„Dzień Przedszkolaka” w naszym przedszkolu upłynął w bardzo wyjątkowy sposób.
W pierwszej części uroczystości życzenia wszystkim dzieciom złożyła Pani Dyrektor Anna Niewęgłowska . Nie mogło również zabraknąć hymnu przedszkolaka odśpiewanego przez wszystkie przedszkolaki jak przysięgi przedszkolaka, w której dzieci zobowiązały się do codziennej higieny, uśmiechu i bycia grzecznym. Przy akompaniamencie „Jestem sobie przedszkolaczek” wszyscy udali się w poszukiwaniu skarbów. Kiedy grupy najmłodsze zajęły się poszukiwaniem skarbów na terenie placu przedszkolnego grupy najstarsze penetrowały park miejski. Kierowała ich mapa. Przy każdym strategicznym punkcie odnajdywali koperty, w których były ukryte do wykonania zadania. Pomimo wielu zaciekłych przeszukiwań w parku, mapa do skarbu zaprowadziła małych poszukiwaczy na plac przedszkolny. Ukrytym skarbem okazały się nieziemsko smaczne wafelki.
„Dzień Przedszkolaka” można uznać za udany, ponieważ skarb został odnaleziony!!!!
Dyrekcja i pracownicy „Jedyneczki” życzą wszystkim naszym przedszkolakom dużo radości, zdrowia, uśmiechu i wielu przyjaciół.