(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Wycieczka „Motylków” do „Zagrody Retro”.

Dzieci z grupy Motylki w ostatnim czasie odbyły wycieczkę do zagrody edukacyjnej Państwa Ochnio, gdzie  miały okazję zapoznać się z pracami w polu i ogrodzie podczas jesieni.
Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem kopały ziemniaki, zbierały orzechy, siały zboże, zbierały warzywa z ogrodu. W pracach polowych towarzyszył im królik Lucek, który był bardzo zadowolony z okazywanej mu troski..
Uwieńczeniem ciężkich prac było ognisko i delektowanie się pieczonymi ziemniakami z kawą zbożową. 
Dziękujemy serdecznie Państwu Irena Pawlina-Ochnio i Andrzej Ochnio  z zapoznaniem dzieci ze specyfiką prac polowych, ogrodowych, dostarczenia wiedzy na temat pochodzenia żywności oraz zapoznanie z wszelkimi darami jakimi obdarowuje nas jesień.