Wycieczka "Kotków" do fabryki Braun.

Dzisiaj grupa IV "Kotki" udała się na swoją pierwszą wycieczkę do fabryki narzędzi chirurgicznych Braun.

Pan Dyrektor fabryki Zdzisław Miś w bardzo interesujący sposób zaprezentował funkcjonowanie zakładu. Nie było kąta do którego dzieci nie zajrzały ☺️. Wszyscy byli podekscytowani obserwując ciężka pracę zatrudnionych tam ludzi. Przedszkolaki miały niecodzienną możliwość zaobserwowania procesu powstawania narzędzi chirurgicznych, które są wysyłane nawet do Stanów Zjednoczonych. Jest to dla nas dużą dumą ?.
Grupa "Kotki" wraz z Panią Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 i wychowawcami składa serdeczne podziękowania Panu Dyrektorowi fabryki Braun za umożliwienie dzisiejszego spotkania i dostarczenie naszym dzieciom bardzo wartościowej wiedzy.
Dalszym punktem wycieczki było zwiedzanie piekarni PSS Społem, która sąsiaduje z fabryką Braun. Dzieci miały możliwość zaobserwowania jak powstaje pieczywo. Niektórzy wzięli nawet czynny udział w jego tworzeniu ?.
Dziękujemy pracownikom piekarni PSS za niezapomniane przeżycia i przekazania bardzo wartościowych lekcji dotyczącej procesu powstawania chleba.