(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

"Motylki" na spotkaniu w Szkole Podstawowej nr 1.

26.11.2019 grupa "Motylki" na specjalne zaproszenie mamy naszej wychowanki Pani Ilona Oworuszko-Litwiniec wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 1.

Dzieci miały okazję obejrzeć przedstawienie pod tytułem "Drzewo" w wykonaniu uczniów klas podstawowych. Celem było propagowanie ekologii oraz uświadomienie jak ważne są drzewa dla naszego otoczenia. Przedszkolaki wysłuchały również wiersza pod tytułem "Ptasie radio", który zachęcał do nawyku codziennego słuchania i czytania bajek.
Śmiech i radość dzieci świadczyły o ich wspaniałych nastrojach. Nie zabrakło również wspólnych zabaw ruchowych, naśladowania odgłosów zwierząt leśnych oraz szukania ich obrazków ukrytych w sali. Dzieci miały okazję wypróbować również tablicę multimedialną, na której odnajdywały zwierzątka.
Na koniec tego wartościowego spotkania "Motylki" wraz z uczniami szkoły nauczyły się tańca "Ekosłodziaki", oraz otrzymały pamiątkowe zakładki do książek.
Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia ☺️
Składamy serdeczne podziękowanie Pani Ilonie Oworuszko - Litwiniec, nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 1 i uczniom za miłe przyjęcie naszej grupy i dostarczenie ważnych treści edukacyjnych poprzez wspaniałą i niezapomnianą zabawę.