"Motylki" odwiedziły Radio KOT - Garażowe Radio Radzyń.

Grupa "Motylki miała dzisiaj niecodzienną okazję wybrać się na wycieczkę do garażowego radia Pana Pawła Kota (Tata Kot Czyta Bajki).

Jest to przede wszystkim radio hobbystyczne, które relacjonuje ważne wydarzenia w naszym mieście.
Wycieczka dostarczyła dzieciom informacji jak wygląda radio, co jest niezbędne do jego funkcjonowania. Pan Paweł wyjaśnił na czym polega praca dziennikarza, redaktora, lektora co zaowocowało tym, ze od dzisiaj wszyscy marzą o pracy w mediach.
Ponad to, przeczytał bajkę czym dodatkowo zainteresował dzieci słuchowiskami radiowymi.
Składamy serdeczne podziękowania Panu Pawłowi za te wyjątkowe doświadczenia, a żonie Pana redaktora za obdarowanie "Motylków" pięknymi zakładkami do książek.
Kierujemy również słowa wdzięczności dla Pana Mirosław Piasko za sfilmowanie wydarzenia, poświęcony czas i życzliwość.

{gallery}2020/radio{gallery}