(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

"Dzień Babci i Dziadka"

"Jedyneczka" Święto Dziadków obchodziła w tym roku bardzo wyjątkowo. Pierwszy raz wyszliśmy poza mury naszego przedszkola i przenieśliśmy się na scenę Radzyńskiego Ośrodka Kultury.

Na scenie specjalnie dla naszych wyjątkowych gości- babci i dziadków wystąpiły w przepięknych strojach wszystkie grupy przedszkolne. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, tym samym dziękując za okazywaną codzienną miłość, opiekę i troskę. Jesteśmy pewni, ze występ wnuków dla dziadków był źródłem wielu niezapomnianych wzruszeń i stanowił jeden z wielu elementów cementujących więź międzypokoleniową.
Ponad to uroczystość była uświetniona występem zespołu ludowego ZPiT „Ulaniacy”, którego koordynatorem jest Pani Eulalia Mikołajuk, a instruktorami tańca Pani Ewa Dyjak i Renata Niewęgłowska. Zaprezentowane tańce ludowe dostarczyły tak ogromnej widowni wielu niezapomnianych wrażeń artystycznych i wzbudziły bardzo duże zainteresowanie szczególnie najmłodszych.
Na koniec wszyscy mieliśmy wyjątkowa okazję zaśpiewać naszym seniorom tradycyjne „Sto lat”.
Składamy Wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia. Wiele lat w zdrowiu, szczęściu i wszelkiej pomyślności.
Szczególne podziękowania za zorganizowanie i pomoc w organizacji tej wyjątkowej uroczystości składamy :
Dyrektorowi Przedszkola „Jedyneczka” Pani Anna Niewęgłowska
Dyrektorowi ROK Panu Robert Mazurek
Panu Tomaszowi Domańskiemu i Tomasz Młynarczyk
Pani Halinka Piekutowska
Awa Druk - Twoja Drukarnia
Pani Eualali Mikołajuk, Ewie Dyjak i Renacie Niewęgłowskiej.
Zespołowi „Ulaniacy”
dzieciom, nauczycielom i pracownikom Przedszkole Miejskie nr 1 w Radzyniu Podlaskim „Jedyneczka”
i Mirosław Piasko za sfilmowanie uroczystości.