Przedszkolaki w Pracowni Artystycznej.

06.03.2020 grupa „Motylki” i „Słoneczka” miały niecodzienną okazję odwiedzić Pracownię Artystyczną Pani Iwona Pawelec Burczaniuk.

Pani Iwonka jest instruktorem rękodzieła, prowadzi warsztaty artystyczne i zaprezentowała dzieciom swoje prace wykonane różnorodnymi technikami plastycznymi m.in. scrapbooking czy decoupage.
Dzieci zachwycały się własnoręcznie wykonanymi albumami na fotografie, księgami pamiątkowymi, kartkami okolicznościowymi, szkatułkami, flakonami czy pisankami wielkanocnymi.
W czasach komputerów, cyfryzacji, masowej produkcji rzeczy wykonane przez Panią Iwonę zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie.
Mile spędzony czas zakończył się smacznym poczęstunkiem.
Składamy serdeczne podziękowania Pani Iwonie za zaprezentowanie nam swoich przepięknych prac, zapoznanie dzieci z rożnymi technikami plastycznymi i poszerzenie doświadczeń estetycznych.
Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby popodziwiać piękne rzeczy jest taka, ze 20 marca są dni otwarte pracowni, która mieści się w Radzyniu na ulicy Spokojnej 12.

Wdzięczne dzieci grupy „Motylki „ i „Słoneczka”.

{gallery}2020/kartki{/gallery)