Informacje rekrutacja 2020/2021 WAŻNE!!!

Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych będą dostępne od 3.04 (piątek) w wejściu do budynku przedszkola. Informację można uzyskać również telefonicznie w godzinach 8:00 – 15:00 pod numerem telefonu 83 352 24 47.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych zobowiązani są do złożenia potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola w terminie 6 – 14 kwietnia do godziny 15:00. Druk będzie można pobrać z naszej strony internetowej www.przedszkoleradzyn.pl oraz gotowy wydrukowany formularz będzie zostawiony dla rodziców przy wejściu do przedszkola. Potwierdzenie można napisać również odręcznie zgodnie ze wzorem.

W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o przesłanie skanu lub dobrego zdjęcia wypełnionego i podpisanego potwierdzenia woli na naszą skrzynkę mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W razie pytań prosimy o telefon bądź e-mail.