Pasowanie na Przedszkolaka.

Uroczystością - "Pasowaniem na Przedszkolaka" 26.10.2020 włączyliśmy do społeczności "Jedyneczki" najmłodsze dzieci naszego przedszkola.

Akademia pokazała jak dzieci zdobyły duże umiejętności przez 2 miesiące pobytu w przedszkolu. Zachwycały pięknym tańcem, śpiewem i recytacją wierszy.
Nie obyło się też bez tradycyjnej przysięgi przedszkolaka jak i pasowania każdego z dzieci przez Panią Dyrektor - Annę Niewęgłowską
Każde z wychowanków grupy "Kaczuszek" odebrało dyplom potwierdzający, że zostało przedszkolakiem "Jedyneczki".
W nagrodę za piękny występ, dzieciom zostały wręczone upominki w postaci układanek.
Gratulujemy grupie "Kaczuszki" i cieszymy się, że dołączyłyście do naszej przedszkolnej społeczności.
Życzymy Wam wspaniałej przygody!!!!