Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

ŚNIADANIE DAJE MOC!!!

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają więcej energii do nauki, lepiej koncentrują się i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

Dla naszych dzieci grupy "Stokrotki" był to szczególny dzień, gdyż mogły same przygotować swoje śniadanie z ulubionych produktów. Dzieci przekonały się, że najlepiej smakują te wykonane własnoręcznie. Pojawiło się wiele pomysłów na kolorowe i zdrowe kanapki. Samodzielna praca przyniosła wszystkim wiele radości. Udział w akcji przyczynił się z pewnością do zwiększenia świadomości w życiu dziecka dla jego prawidłowego funkcjonowania.
Zajęcia były “bardzo smaczne” i pełne witamin.