Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Wycieczka do Teatru Andersena i sali zabaw Lublinie.

Dnia 27.04.2022r. dzieci z grup: ”Stokrotki”,”Misie”,”Słoneczka” wybrały się na wycieczkę autokarową do Lublina. Miały możliwość zwiedzić Stare Miasto, obserwować ruch uliczny i nowoczesne miejskie budownictwo.
Obejrzały spektakl w teatrze pt;”Pchła Szachrajka”- to wierszowana opowieść utworu Jana Brzechwy. Opowiadająca o niezliczonych przygodach i szachrajstwie tytułowej Pchły, która potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji i wyjść cała z wielu opresji. Ogromne wrażenie na dzieciach wywarła również prawdziwa scena, aktorzy, kostiumy, muzyka i reflektory świateł.
Następnie udały się do sali zabaw. Przed wejściem na salę, dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania podczas pobytu, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Niezwykłą frajdą okazała się wysoka konstrukcja składająca się z labiryntu, rur, przejść, zjeżdżalni, basenów z piłeczkami, mini pojazdami. Aby nabrać sił po aktywnym spędzeniu czasu zjadły pyszny obiadek. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Zmęczeni, ale zadowoleni ,pełni wrażeń wróciły do domu..