Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Dzisiaj w ramach solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem cała nasza społeczność była ubrana na niebiesko. Ponadto najstarsza grupa naszego przedszkola „Stokrotki” reprezentowały „Jedyneczkę” na obchodach Dnia Autyzmu w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym.
Dzieci wraz z osobami z autyzmem wspólnie wypuszczały w niebo niebieskie balony i przekazały sobie iskierkę pokoju. Poza tym malowaliśmy niebieskie serca na potrzebę większej empatii i tolerancji dla odmiennych możliwości i potrzeb osób ze spektrum autyzmu.
Dzisiejsza akcja na pewno przyczyniła się do kształtowania właściwych postaw prospołecznych naszych przedszkolaków.