Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

sekretariat@przedszkoleradzyn.pl

Wycieczka do sklepu.

Wycieczka do sklepu

Dnia 3 marca przedszkolaki z grupy III „Jeżyki”, wybrały się na wyjątkową wycieczkę do sklepu spożywczego „Gama”.
Dzięki Pani Ani mamie Zuzi jej zaangażowaniu i otwartości , dzieci mogły zobaczyć jak wygląda codzienna praca w sklepie spożywczym. Z ogromnym zainteresowaniem słuchały wyjaśnień dotyczących działania kasy fiskalnej, oraz wagi sklepowej. Dowiedziały się także, jakie produkty można kupić w sklepie i jak ważna jest uprzejmość oraz odpowiedzialność w obsłudze klientów.
To spotkanie było dla dzieci niezwykle cennym inspirującym doświadczeniem.
Jesteśmy szczególnie wdzięczni za poświęcony czas, serdeczność oraz piękny przykład współpracy przedszkola z rodzicami.