Wycieczka do Banku
4 marca grupa III „Jeżyki” wybrała się na bardzo ciekawą wycieczkę do banku. To była prawdziwa lekcja o pieniądzach! 
Dzieci dowiedziały się:
Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem obserwowały, jak sprawdza się prawdziwość banknotów. Dużą ciekawość wzbudziły także karty płatnicze przygotowane specjalnie dla najmłodszych. 
Dzieci dowiedziały się również, że bankomat można porównać do elektronicznej skarbonki, w której przechowujemy wcześniej zarobione i odłożone pieniądze. 
To było bardzo ciekawe i wartościowe spotkanie, które pokazało, jak ważne w życiu są praca, odpowiedzialność i oszczędzanie.