Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

sekretariat@przedszkoleradzyn.pl

Wycieczka do banku

Wycieczka do Banku

4 marca grupa III „Jeżyki” wybrała się na bardzo ciekawą wycieczkę do banku. To była prawdziwa lekcja o pieniądzach! 💰
Dzieci dowiedziały się:
🔹 do czego służy bank,
🔹 jak działa konto bankowe,
🔹 w jaki sposób korzysta się z bankomatu.
Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem obserwowały, jak sprawdza się prawdziwość banknotów. Dużą ciekawość wzbudziły także karty płatnicze przygotowane specjalnie dla najmłodszych. 💳
Dzieci dowiedziały się również, że bankomat można porównać do elektronicznej skarbonki, w której przechowujemy wcześniej zarobione i odłożone pieniądze. 🐷
To było bardzo ciekawe i wartościowe spotkanie, które pokazało, jak ważne w życiu są praca, odpowiedzialność i oszczędzanie.
❤️ Serdecznie dziękujemy Pani Karolinie Czuba za miłe przyjęcie, poświęcony czas i wspaniałe spotkanie!