(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

„Rodzina razem się trzyma”

W ostatnich dniach wszystkie grupy naszego przedszkola obchodziły uroczyście „Święto Rodziny”. 

Dzieci w podziękowaniu za troskę, miłość, opiekę i trud wychowania zaprezentowały swoje umiejętności w części artystycznej. Śpiewały piosenki. recytowały wiersze i tańczyły. Grupa „Kaczuszek” w drodze wyjątku bawiła się ze swoimi rodzicami w „Kucykolandzie”. Po odśpiewaniu piosenek i recytacji wierszy dzieci jeździły dorożką, piekły kiełbaski, aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu. Radości nie było końca. Zabawa trwała do późnych godzin  za przyzwoleniem rodziców.Wszystkie dzieci przygotowały dla swoich mam i tatusiów własnoręcznie zrobione upominki w postaci tradycyjnych laurek i innych ciekawych niespodzianek.

 My również – pracownicy przedszkola dołączamy się do życzeń naszych wychowanków.

Z okazji Święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie.