Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

BUDUJEMY DOM

Dzieci z Przedszkola Miejskiego przy ulicy Armii Krajowej już wiedzą, że wszystko co żyje ma swoje mieszkanie na naszej pięknej planecie Ziemi.

Wiewiórka mieszka w dziupli, ryba w wodzie, pszczółka w ulu, a człowiek w domu. Taki dom, żeby mógł przetrwać wiele lat musi być solidnie wykonany. Aby zaspokoić ciekawość dzieci jak to zrobić został zaproszony dnia 26 października Pan Marek Szczepaniuk - inżynier budownictwa, który przedstawił dzieciom kolejne etapy powstawania domu. Maluchy z zainteresowaniem oglądały narzędzia pracy murarza, strój ochronny z budowy, projekt architektoniczny oraz sprzęt ciężki wykorzystywany na budowie.

Za cenną lekcję serdecznie dziękujemy.