"Jestem sobie mały miś - znam się z dziećmi nie od dziś..."

Przedszkolaki z grupy I "Kubusie" i grupy II "Kaczuszki" 25 listopada wybrały się ze swoimi ukochanymi przytulankami do Biblioteki Miejskiej przy ulicy Armii Krajowej na zajęcia z okazji Dnia Pluszowego Misia.

Pani bibliotekarka zapoznała dzieci z historią powstania najsłynniejszej pluszowej zabawki na świecie, w USA zwanym Teddy Bear. Następnie dzieci miały okazję zobaczyć wystawę książek, których bohaterami były małe pluszowe niedźwiadki: Kubuś Puchatek, Paddington, Coralgol, Miś Uszatek. Dzieci wzięły udział w konkursie " Wiedzy misiowej". Słuchały wierszy i obejrzały bajkę pt: " Miś Uszatek i jego nowi przyjaciele". Nie zabrakło równie wspaniałej zabawy. Ten dzień  spędzony w bibliotece był pełen zabawy i uśmiechu, a to wszystko za sprawą małych pluszowych misiów, które zawsze towarzyszą dzieciom zarówno w chwilach radosnych jak i smutnych.