(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

,,Rodzina tu wszystko się zaczyna’’

Pod takim hasłem 29 maja bieżącego roku w Przedszkolu Miejskim  Filia Nr 1 odbył się festyn rodzinny.

Impreza była świetną okazją do uczczenia  Dnia Mamy  i Taty. Jak co roku w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze bawiliśmy się razem: dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola. Tegoroczny festyn uświetniły występy dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Nasze przedszkolaki zaprezentowały:

 - Motylki scenka dramowa  ,,U lekarza’’, piosenka ,,Ram –tam –tam’’,

- Dinozaury wiersz ,,Kocham mojego tatę”, piosenka ,,Kocham Cię’’,

- Krasnale piosnka ,,Mamo Tato’’, układ taneczny ,,Dżentelmeni w kapeluszach’’

- Misie wiersz ,,Dla mamy’’, piosenka ,,Wszystkie kwiaty dla was’’

- Słoneczka piosenka ,,Pracowita mama’’, , Taniec ,,Krakowiak’’.

Dodatkowo na naszej uroczystości występy taneczne poprowadził pan Paweł Jabłoński, który wspólnie z dziećmi przygotował układy taneczne ,,Halloween’’, ,,Twist’’. Dobrej zabawie towarzyszyła skoczna muzyka w wykonaniu zespołu Picasso Do zabawy zachęcali  klown, oraz Mini i Miki. Na dzieci i rodziców w tym dniu czekały przygotowane przez naszych pracowników różnorodne atrakcje, takie jak: malowanie twarzy, robienie bransoletek, puszczanie baniek mydlanych, malowanie na strechu.  Trzeba przyznać, że frekwencja rodziców dopisała - większość z nich znalazła czas, aby wyrwać się z pracy i spędzić czas ze swoimi pociechami. Wspaniała pogoda , uśmiechnięte twarzy to wizytówka tego niezwykłego dnia. Niewątpliwie takie uroczystości i spotkania są okazją do wspólnych zabaw ze swoim dzieckiem, spędzenia czasu miło i aktywnie, a także wzmacniają więzi emocjonalne rodziny. Wszystkim rodzicom i dzieciom dziękujemy za miło spędzone popołudnie.