(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

„Motylki” i „Dinozaury” w Fikolandzie

W końcu nadszedł długo wyczekiwany dzień… Dzieci z dwóch najmłodszych grup, 14.06.2018 r. wybrały się do sali zabaw "Fikoland" w Parczewie.

Z uśmiechami na twarzach dzieci wsiadały do autobusu, który zawiózł je na miejsce.  W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. basenu z tysiącem kolorowych piłeczek oraz przejażdżki motorem, który już na samym początku wzbudził najwięcej emocji. Poza tym dzieci mogły skorzystać z licznych tuneli, zjeżdżalni, torów przeszkód, trampoliny, budować obiekty z dużych pianek. Chętni bawiły się wystrzałowymi armatkami, które pozwoliły rozegrać prawdziwą bitwę na miękkie piłeczki. Uśmiechnięte buzie wszystkich dzieci pozwalają sądzić, że wycieczka była bardzo udana i na długo pozostanie w ich pamięci. Zadowolone, nieco zmęczone i pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola z nadzieją, że wkrótce ponownie odwiedzą salę zabaw.