Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu na Reja

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to wyjątkowe święto ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju każdego dziecka.

20. września w pięknie udekorowanej Filii nr 2 Przedszkola Miejskiego przedszkolaki hucznie obchodziły swoje święto.  Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Anna Fijałek, która wraz
z  zastępcą burmistrza Tomaszem Stephanem, złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim dzieciom oraz wręczyła prezenty i słodkie upominki. Tego dnia przedszkolny korytarz zamienił się w salę kinową. Na ogromnym ekranie wyświetlono klasyczne, polskie bajki. Po seansie dzieci udały się do swoich sal, w których czekały kolejne atrakcje. Przedszkolaki otrzymały specjalne odznaki i uczestniczyły w różnorodnych zabawach. Dzień obfitował w wiele pozytywnych emocji
i niezapomnianych wrażeń.