Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

"Orlęta Spomlek" w grupie Myszek

Dnia 16.10.2017 r. gr."Myszki" odwiedzili piłkarze z drużyny "Orlęta Spomlek": Rafał Borysiuk, Witalij Melnyczuk i Patryk Szymala.

Zawodnicy zostali powitani głośnymi okrzykami, po czym opowiedzieli małym kibicom o swojej przygodzie z piłką. Przedszkolaki mogły pograć w piłkę z gośćmi- wszystkie zadania wykonywały z zapałem i uśmiechem na twarzy. Padły nawet rzuty karne. Piłkarze zachęcali dzieci do zapisania się do najmłodszej drużyny "Orląt". Kto wie? Może ktoś z naszej grupy zagra w przyszłości w "Orlętach" ? Dużą atrakcją były prezenty dla dzieci: szalik drużyny oraz zdjęcie dla każdego dziecka całej piłkarskiej drużyny. Dzieci wręczyły gościom  "Medale dla najlepszego piłkarza".