Przedszkolaki z Filii Nr 2 przy ulicy Reja witają wiosnę

Mimo, że na dworze było raczej zimowo niż wiosennie przedszkolaki z Reja 21 marca zgodnie z tradycją tłumnie zebrały się w sali „ Motylków” naszych najmłodszych przedszkolaków żeby wspólnie powitać wiosnę.

Uroczystego wiosennego nastroju dodawały stroje dzieci – w tym dniu dominującą barwą wśród przedszkolaków był kolor zielony, a na głowach naszych przedszkolaków widniały przepaski z wiosennymi kwiatami. Nasze spotkanie było prowadzone przez Panią Martę Mańko i Tatianę Filipiuk- wychowawczynie grupy „ Motylki”. Przedszkolaki miały okazję wykazać się znajomością i wiedzą o nadchodzącej porze roku, rozwiązywały zagadki i wiosenne zadania.  Po zabawie w sali wszyscy wyruszyliśmy barwnym pochodem na spacer w pobliżu przedszkola  Głośnymi okrzykami i wesołą zabawą przedszkolaki pożegnały zimę i powitały długo oczekiwaną wiosnę. Mamy nadzieję że już z nami zostanie.

Magdalena Oleksiej