Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu na Reja.

Dzisiaj Dzień Nauczyciela. Nasze Panie święto mają.
Przedszkolaki, więc gorąco, wiele życzeń im składają.
Wszystkie twarze promienieją, bardzo mocno są skupione
i poważnie każdy zerka w ukochanej Pani stronę.”

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie.

O godz. 1030  rozpoczęło się uroczyste świętowanie Dnia Edukacji Narodowej.Tego dnia na zaproszenie dzieci wszyscy pracownicy przedszkola zebrali się w jednej  sali, aby obejrzeć akademię w wykonaniu dzieci z grupy IV – „Myszki” i grupy VII „Jeżyki” przygotowaną pod kierunkiem Pani Jolanty Ponikowskiej i Magdaleny Oleksiej.

Były piosenki, tańce oraz życzenia skierowane imiennie do każdego pracownika przedszkola.

Dzieci w ten sposób podziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki przygotowane przez panie kucharki.

Miło nam było gościć Panią dyrektor Annę Fijałek i Panią wicedyrektor Jadwigę Napłoszek oraz Panią kierownik Grażynę Korneszczuk.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników obsługi wiele ciepłych słów, życząc dużo zdrowia i sił do podejmowania wyzwań, jakie czekają nas w pracy z dziećmi. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Na zakończenie dzieci wręczyły wszystkim naszym gościom specjalnie przygotowane laurki z życzeniami.

Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia pozostaną na długo w naszej pamięci.

 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy

 „Takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom, tym posłusznym i tym niepokornym zrodziła wiele cennych owoców”