Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu na Reja

W dniu 24 listopada 2016 w grupie „Muchomorki” odbyła się najważniejsza uroczystość dla najmłodszych przedszkolaków - „Pasowanie na przedszkolaka”.

Przedszkolaki rozpoczęły część artystyczną śpiewając piosenkę pt. „Jestem sobie przedszkolaczek”. Pod kierunkiem wychowawczyni grupy Pani Luizy Konarskiej dzieci w odświętnych strojach wystąpiły w nowej roli przedszkolaka- aktora, który tańczy, śpiewa i recytuje. Występ dzieci wzbudził ogromne emocje. Po części artystycznej nastał czas na uroczyste naznaczenie dzieci magicznym ołówkiem. Aktu „Pasowania na Przedszkolaka” dokonała Grażyna Korneszczuk  – kierownik  Przedszkola Przedszkola Miejskiego Filii Nr. 2 Na zakończenie naszego spotkania przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale.

Uwieńczeniem dzisiejszej uroczystość dzieci wraz z rodzicami udały się na słodki poczęstunek.