Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Światowy Dzień Pluszowego Misia w Filii Nr 2 przy ulicy Reja

W piątek 25 listopada wszystkie dzieci z przedszkola przy ulicy Reja przeniosły się w Krainę Pluszowych Misiów, a to wszystko z okazji Święta Pluszowego Misia.

Każdy przedszkolak przyszedł tego dnia ze swym ukochanym pluszakiem. Cała uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów przez nauczycielki przebrane za niedźwiadki. Na początku uczestnicy imprezy wzięli udział w misiowych zabawach, po których zostali zaproszeni na "Misiowy Cyrk". I jak to w cyrku bywa jako pierwsi pojawili się na scenie klowni, którzy rozbawili do łez widownię ścigając się na rowerkach z kolorowymi balonami w ręku. Zaraz po nich publiczność oczarowały w pięknym tańcu misiowe tancerki oraz misiowi atleci prezentujący swoją siłę i umiejętności. Na zakończenie w rytmie tajemniczej muzyki pojawili się magicy, którzy przeprowadzili czarodziejski eksperyment i sprawili, że nie wiadomo jak i nie wiadomo skąd pojawiła się w szklanych misach wybuchająca kolorowa piana. Pokaz został nagrodzony gromkimi brawami. Z okazji tego święta dzieci ze wszystkich grup przygotowały wspólnie wykonane na ogromnych kartonach kolorowe misie, które można było podziwiać na przedszkolnej wystawie. Dodatkową atrakcją była także misiowa budka, w której każdy, czy mały, czy duży mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ten dzień pełen wrażeń dzieci zakończyły już w swoich salach wesołymi tańcami.