(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Pomagamy ptakom przetrwać zimę

Dnia 18 stycznia za sprawą Pana Andrzeja Olszewskiego sala grupy "Motylki" zamieniła się w mały warsztat stolarski.

Pan Andrzej jest dziadkiem naszej wychowanki Julii i wspólnie z dziećmi wykonał karmnik dla ptaków. Dzieci dowiedziały się jakie narzędzia potrzebne są stolarzowi w pracy i w jaki sposób należy się nimi posługiwać. Najważniejsze jest to, że stworzyliśmy wspólnie karmnik i mieliśmy okazję uświadomić dzieciom konieczności systematycznego dokarmiania ptaków. Składamy serdeczne podziękowania Panu Andrzejowi Olszewskiemu za poświęcony nam czas oraz za uwrażliwienie dzieci na trudne warunki ptaków. Dzięki życzliwości Pana Andrzeja karmnik znalazł swoje miejsce na parapecie naszego okna. Obiecujemy pomagać ptakom przetrwać zimę!!!