(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

"Mały miś w świecie wielkiej litertaury"

Dzieci z grup Kubusie i Biedronki przystąpiły do projektu "Mały miś w świecie wielkiej literatury".

Przedszkolaki wraz ze swoimi nauczycielkami wybrały grupowe maskotki, które odbywają niezwykłą podróż po domach dzieci. Grupa Kubusie nadała swojemu towarzyszowi imię "Czytuś", natomiast Biedronki wybrały imię "Cezary". Głównym założeniem projektu jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa wśród dzieci oraz zachęcanie dorosłych do głośnego czytania najmłodszym. Misie zostały wyposażone w specjalny dzienniczek, w którym dzieci wykonują pamiątkowy rysunek po przeczytanej bajce. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają, kiedy nasz wyjątkowy Miś odwiedzi właśnie ich dom. Bez wątpienia jest to doskonała okazja, aby wprowadzić dzieci w niezwykły świat literatury.