Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Przedstawienie ekologiczne "W lesie".

5 grudnia najstarsze grupy naszego przedszkola "Sówki" i "Kotki" zostały zaproszone przez uczniów i nauczycieli klas III do Szkoły Podstawowej nr 1.

Przedszkolaki miały okazję zobaczyć przedstawienie ekologiczne " W lesie". Oprócz wrażeń artystycznych płynących z pięknego występu uczniów, dzieci uświadomiły sobie znaczenie zachowań proekologicznych. Poza tym brały udział w zabawach o tematyce ekologicznej a na zakończenie zostały poczęstowane cukierkami. Uśmiech nie schodził im z twarzy.
Składamy serdeczne podziękowania uczniom klasy III a i III b, oraz nauczycielom - Paniom Elżbiecie Duk, Jolancie Szymie i Ewelinie Sielezinskiej za zaproszenie i przekazanie treści ekologicznych w bardzo ciekawy sposób. Liczymy na dalszą, owocną współpracę.