Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

"Motylki" w Pracowni Świętego Mikołaja.

Przed samym Bożym Narodzeniem grupie „Motylki” udało się zawitać do magicznej krainy Świętego Mikołaja.

Przedszkolaki przywitały elfy i oczom dzieci ukazała się bajkowa przestrzeń przesiąknięta atmosferą radości i świąt. Dzięki pomocy elfów "Motylki" na początek poznały tajemną wiedzę kulinarną. W powietrzu w niedługim czasie unosił się zapach świeżo upieczonych pierniczków. Dzieci miały wyjątkową okazję przede wszystkim spełnić swoje największe marzenie – poznać Świętego Mikołaja i Panią Mikołajową. Święty Mikołaj zagadywał dzieci niesamowitymi opowieściami, wspólnie odgadywali zagadki i śpiewali kolędy. Pani Mikołajowa wraz z elfami pomagała dzieciom wykonywać ozdoby choinkowe. A na koniec zaczęła się prawdziwa zabawa taneczna ze Świętym Mikołajem, Panią Mikołajową i elfami. Wszędzie było słychać radosny śmiech dzieci i elfów.
Uwieńczeniem spotkania było wręczenie każdemu dziecku medalu i dyplomu. Za aktywny udział w pracowni kulinarnej, plastycznej a przede wszystkim dobrą zabawę każde dziecko zostało uhonorowane tytułem „Pomocnika Mikołaja”.
Od tej pory grupa „Motylki” należy do magicznej drużyny Świętego Mikołaja.