Akcja "Razem na Święta"

#RazemnaŚwieta

Nasze przedszkole z wielką przyjemnością włączyło się do akcji MEN Razem na Święta
#RazemnaŚwieta.
Celem akcji jest uczenie wrażliwości na potrzeby innych, budowaniu wspólnot i umocnienia więzi międzypokoleniowych oraz kształtowaniu poczucia odpowiedzialności za drugą osobę.
Każda z grup włączyła się w akcję poprzez określone działania. Grupa "Kaczuszki" i "Kotki" przygotowały ozdoby świąteczne dla rodziny i swoich bliskich. "Stokrotki" brały udział w akcji zbiórki darów dla bezdomnych zwierząt. "Słoneczka" zajęły się wykonywaniem pierniczków, a grupa "Motylki" wykonała kartki świąteczne dla kombatantów i rodaków na Kresach.
Jesteśmy przekonani, że określone działania w ramach akcji #RazemNaŚwięta nauczyły dzieci wiele wrażliwości na potrzeby innych.