Licytacja obrazu "Dzieci dzieciom II" na WOŚP :)

"Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej"

Wybiła godzina 20:00. 1750 zł po raz pierwszy, 1750 zl po raz drugi , 1750 zł po raz trzeci. Sprzedane !!!!!! Zwycięzcą obrazu "Dzieci- dzieciom II" jest Pan Piotr Kozak. Wielkie gratulacje dla Pana Piotra!!!! Składamy wielkie podziękowania Panu Piotrowi i zapraszamy po odbiór obrazu do sztabu WOSP w ROK .Wszystkim osobom, które włączyły się do licytacji również serdecznie im gratulujemy. Czapki z głów dla wszystkich Państwa. Dziękujemy za wielkie serca!!!! Dostarczyliście Państwo nam wspaniałych emocji.
Zapraszamy do kolejnej licytacji za rok.

Ostatnia godzina licytacji. Mamy piękną kwotę 1750 zl, która pomoże chorym dzieciom. Prowadzi w licytacji Pan Piotr Kozak. Kto da więcej???? 4 godziny do zakończenia licytacji. Czyżby Pan Piotr Kozak juz był wlascicielem obrazu czy ktos da więcej???Brawo, wielki szacunek dla Pana Piotra Kozaka. Dzięki Panu Piotrowi mamy juz 1750 zl. Czy przekroczymy kwotę 2000zl dla chorych dzieci? Licytacja trwa!!! Kto da wiecej???? Obecnie licytacje prowadzi Pan Tomasz Białek. Kwota licytacji 1700 zl. Wielki szacunek dla Pana. Zostalo 10 godzin do konca. Kto da wiecej??? Do końca licytacji zostało 11 godzin. Na ten moment uzbieraliśmy 1650 zł. Dzieci "Jedyneczki", autorzy licytowanego obrazu proszą o pomoc dla swoich chorych kolegów i koleżanek. Włączajmy się w tą piękną akcję... więc... Kto da więcej????
Mamy 1650 dzieki Pani Ani Mikołajczuk. Wasza szlachetnosc robi wrazenie!!!! Ale kto da wiecej??? Brawa dla Pana Piotra Kozaka!!! Gratulujemy!!! Mamy 1550 zł. Pomóżmy chorym dzieciom!!! Standarowe pytanie "Jedyneczki" - Kto da więcej??

1500 zł Pana Tomasza Białka przebija na ten moment licytację. Dziekujemy Panu Tomaszowi. Mamy okrągłą juz sumę, ale licytacja wciąz trwa!!!Zadziwimy Radzyń rekordem??? Kto da więcej???

Brawo dla Pana Tomasza Mikołajczuka za wielkie serce!!! Mamy 1410 zl. Licytacja trwa. Zostalo do końca 30 godzin. Czy pobijemy rekord licytowanych przedmiotów w Radzyniu? Czy padnie okrągła suma 1500 zl. Wspierajmy chore dzieci!!! Kto da więcej???

Dziękujemy Panie Piotrze. Mamy 1300zl. Czy pobijemy rekord licytowanych przedmiotow w Radzyniu? Kto da wiecej? Pan Tomasz Białek podbił cenę Pana Tomasza Mikołajczuka na kwotę 1250 zł. Serdecznie dziękujemy?. Kto da więcej???

Godzina 09:51 padł rekord!!! Mamy 1201 zł. Dziękujemy Panie Tomaszu. Wszyscy Państwo macie wielkie serca!!!?ale...Kto da więcej????
Mamy 1000 zł. Dziękujemy Panie Piotrze!!!! Chęć pomocy chorym dzieciom robi na "Jedyneczce" ogromne wrażenie!!! Kto da więcej????

Mamy 850 zł. ❤️Dziękujemy Panie Tomaszu. 31 godzin do zakończenia aukcji. Czy uda nam się pobić rekord z zeszłego roku. Kto da więcej???❤️

Do końca licytacji zostało 51 godzin. Czy ktoś da więcej???? Zachęcamy do licytacji rodziców, przyjaciół i sympatyków naszego przedszkola.
Dzieci "Jedyneczki" proszą o wsparcie chorych kolegów i koleżanek!!
Dzieci „Jedyneczki” wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!!!

W tym roku również dzieci Jedyneczki we współpracy z ROK z wielką radością wspierają akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Zachęceni sukcesem ostatniego finału, gdzie na rzecz chorych dzieci został wylicytowany obraz przez Pana Tomasza Mikołajczuka na kwotę 1200 zł , w tym roku „Jedyneczka” ponownie wystawia do licytacji obraz pt: „Dzieci – dzieciom II”.
Obraz jest wykonany przez każdego z wychowanków przedszkola, który odcisnął swój palec tworząc logo WOSP 2021. Obraz jest malowany farbami akrylowymi na płótnie o wymiarach 40/50 cm.
Dzieci proszą o wsparcie chorych kolegów i koleżanek wierząc, ze uda się im się uzbierać kwotę powtarzając sukces zeszłego roku.
Zachęcamy wszystkich do licytacji umieszczając komentarz na stronie fb Przedszkole Miejskie nr 1 w Radzyniu Podlaskim „Jedyneczka”,

z chęcią zakupu podając proponowaną cenę.
Zaczynamy licytację wraz z umieszczeniem postu i kończymy 31.01.2021 o godzinie 20.00.
Pokażmy wszystkim naszą solidarność z tą piękną akcją.
Cena wywoławcza: 100 zł.
START!!!
„Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej”.