Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzień Dziecka

Dzisiaj z okazji „Dnia Dziecka” kadra pedagogiczna przygotowała dla swoich wychowanków niespodziankę.

Nauczyciele wraz z Panią Dyrektor przedstawili bajkę o tematyce ekologicznej „Jasiek i Małgośka”. Dzieci utrwaliły swoją wiedzę o tematyce ekologicznej. Brały czynny udział w widowisku poprzez segregację śmieci, i promowanie haseł proekologicznych. Na koniec przedstawienia zostały poczęstowane ciastkami dietetycznymi prosto z chatki Baby Flory.
W roli Baby Flory wystąpiła Pani Dyrektor Anna Niewęgłowska, Małgośka – Anna Molicka, Jasiek – Marta Skowron. Montaż dźwiękowy – Ewa Kozłowiec, Agnieszka Kowalczyk. Suflerzy –Elżbieta Paszkowska, Małgorzata Bednarczyk. Fotografia – Agata Osak, Agnieszka Szczepaniuk, Luiza Konarska. Kostiumograf – Joanna Lewartowska. Scenografia – Bożena Kowalczyk, Anna Molicka, Marta Skowron. Reżyser przedstawiania – Dyrektor Anna Niewęgłowska.
Dyrektor ,wszyscy nauczyciele i pracownicy przedszkola składają dzieciom „Jedyneczki” najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Mamy nadzieje, że będziecie takie radosne i szczęśliwe jak w trakcie tego przedstawienia.