Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Obraz „Dzieci – dzieciom III” wylicytowany za 1500 zł!!!! WOŚP

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz” ( autor nieznany).

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Panu Tomasz Białek za wylicytowanie obrazu , dostarczenie nam wielu wrażeń, a przede wszystkim zasilenie sztabu orkiestry WOSP, która w tym roku gra dla dzieci z problemami okulistycznymi.
Życzymy Panu Tomaszowi wszystkiego co najlepsze za okazane dobro potrzebującym dzieciom i szczerze zgadzamy się z myślą, że „Dobro. Im więcej go dajesz tym więcej dostajesz” (autor nieznany).

Jednocześnie informujemy, że pomysłodawcą serii obrazów: „Dzieci – dzieciom I”(2020) , „Dzieci – dzieciom II”(2021), „Dzieci – dzieciom III”( 2022), jest Przedszkole Miejskie nr 1 „Jedyneczka”. Autorem są dzieci przedszkola, które włożyły w wykonanie obrazów określony nakład pracy. Obrazy będą miały swoje kolejne serie i będą malowane na wzór logo WOSP. W związku z regulaminem FB, przedszkole nie zgadza się na rozpowszechnianie i promowanie pomysłu obrazu bez zgody pomysłodawcy w mediach społecznościowych - FB. Jeśli natomiast użytkownik FB zamierza skopiować dokładnie taką samą formę wyrażenia, przedszkole prosi o umieszczenie informacji: „Pomysłodawcą obrazu jest Przedszkole Miejskie nr 1 „Jedyneczka”.