Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Z KICIĄ KOCIĄ MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY

Nasze przedszkole przystąpiło do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego ,, Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy’’. Celem projektu jest propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych dzieci, rozwijanie ich potencjału oraz łagodna adaptacja do warunków przedszkolnych. W Jedyneczce do projektu przystąpiła najmłodsza grupa KRASNALE. Dzieci w dniu 21września odwiedził pan listonosz, który przyniósł przesyłkę, w której przyjechała Kicia Kocia wraz z książeczkami i zadaniami na cały rok szkolny. Dzieci zrealizowały pierwszy moduł, podczas którego zapoznały się z Kicią Kocią, poznały kodeks dobrego zachowania, ułożyły plan dnia oraz pokolorowały paluszkami sylwetę maskotki. Przed przedszkolakami jeszcze wiele wyzwań z Kicią Kocią. Nasze dzielne Krasnale z niecierpliwością czekają na następne spotkanie.