Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Wycieczka do klubu sportowego "Orlęta Radzyń"

Dzisiaj dwie najstarsze grupy z naszego przedszkola wzięły udział w spotkaniu z panem Arturem Fijałkowskim - vice prezesem "Orląt". Pan Artur opowiadał dzieciom o naszej radzyńskiej drużynie oraz oprowadzał nas po najważniejszych miejscach w budynku. Dzieci miały okazję zwiedzić szatnię, siłownię oraz miejsce do ewentualnej rehabilitacji piłkarzy ? Po solidnej dawce wiedzy dzieci wzięły udział w mini treningu z panem Mikołajem Raczyńskim - trenerem naszej radzyńskiej drużyny ? W trakcie treningu przedszkolaki mogły poznać emocje, jakie towarzyszą podczas meczu a było ich mnóstwo .. od radości do rywalizacji. Wszystkie dzieci podeszły z zapałem do treningow. Wyrażamy ogromną wdzięczność Panu Arturowi Fijałkowskiemu oraz Panu Mikołajowi Raczyńskiemu za poświęcony nam czas i wręczone upominki ? Był to kolejny dzień w "Jedyneczce", który obfitował w pozytywne emocje i wrażenia.
 
{gallery}2022/os{gallery}