Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Przedszkolaki pomagają chorym dzieciom

Dzień Pluszowego Misia zbliża się wielkimi krokami.  Dokładnie 25 listopada pluszaki obchodzą swoje święto na całym świecie.

Z tej okazji Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” zorganizowała akcję „Podaruj misia pacjentom Przylądka Nadziei” po to, by w tym wyjątkowym dniu mali pacjenci kliniki również mieli się do kogo przytulić. Przedszkolaki z wszystkich placówek przedszkola Miejskiego również wzięły udział w tej akcji. W dniach od 14 do 18-ego listopada w placówkach trwała zbiórka nowych misiów, które w piątek zostały spakowane i wysłane na adres Fundacji. Dzieci razem ze swoimi rodzinami pokazały, że są prawdziwymi przyjaciółmi małych pacjentów chorych na raka.

Chcemy również, żeby dzieci chore na raka zobaczyły, ilu mają Przyjaciół wokół siebie.

  Akcja wciąż jeszcze trwa szczegóły na stronie internetowej:

 http://przyladeknadziei.pl/2016/11/08/podaruj-pluszowego-misia-malym-pacjentom-przyladka-nadziei/