Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu Miejskim

 

14 październik w przedszkolu to nie tylko Dzień Nauczyciela, ale to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze i bezpiecznie.

W tym roku oglądaliśmy wspaniałą akademię,  podczas której przedszkolaki z wszystkich grup zaprezentowały swoje umiejętności tańcząc, śpiewając i recytując wiersze. Były także piękne życzenia zarówno od dzieci jak i Pani Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów. Życzenia złożone przez Panią Dyrektor Annę Fijałek oraz Panią Wicedyrektor Jadwigę Napłoszek dodały wszystkim pracownikom dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi.

Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Dyrekcję Przedszkola.