Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

"Żabki" i "Motylki" na wycieczce.

W dniu 24.11.2016 roku pełne zapału przedszkolaki z grup: Żabki i Motylki z uśmiechami na twarzach wsiadały do autobusu, który zawiózł je do Sali zabaw "Fikoland" w Parczewie.

Dzieci spędziły tam czas na szalonej zabawie w specjalnym torze sprawnościowym z niezliczoną ilością przeszkód. Przedszkolaczki mogły wspinać się do woli, zjeżdżać z różnych dużych i małych zjeżdżalni, przebiegać po linowym mostku i pokonywać różne inne przeszkody. Dużo  radości sprawiało dzieciom skakanie w basenie z tysiącami piłeczek i jazda motocyklem. Chętni bawili się wystrzałowymi armatkami, które pozwoliły rozegrać prawdziwą bitwę na miękkie piłeczki. Miłośnicy brykania mogli poskakać na trampolinie, a nawet pozjeżdżać z górki na pazurki.
Po dwóch godzinach szalonej zabawy przedszkolaki mogły odpocząć i nabrać sił  przy wspólnym obiedzie. Najedzone i wypoczęte udały się do sali kinowej, w której obejrzały wyświetlony specjalnie dla nich film pt.: „Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów”. Uśmiechnięte buzie wszystkich uczestników pozwalają nam sądzić, że wycieczka była udana i na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.