List od Królowej Brytyjskiej

Nasze przedszkole spotkał w ostatnich dniach ogromny zaszczyt. Otrzymaliśmy bowiem listy od Królowej Brytyjskiej Elżbiety II oraz jej wnuka Księcia Harry’ego. Są to odpowiedzi na listy, które nasze przedszkolaki napisały z p. Moniką Zawada w ramach zajęć z języka angielskiego w listopadzie. W listach dzieci wspomniały o nauce angielskiego oraz poznawaniu faktów na temat Rodziny Królewskiej oraz Zjednoczonego Królestwa. Do listów zostały dołączone rysunki Pałacu Potockiego, który również opisały oraz podobizny członków Brytyjskiej Rodziny Królewskiej.

Jej Wysokość Królowa oraz Książe Harry wyrazili wdzięczność za listy oraz ciepłe słowa a także podziękowali za zainteresowanie. Do listów dołączone zostało zdjęcie Księcia Harry’ego wraz z narzeczoną. Oczywiście Królowa nie jest w stanie osobiście odpowiedzieć na setki listów przychodzących codziennie do pałacu Buckingham, ale wiemy iż niniejsze pisma napisały cieszące się zaufaniem damy dworu.  Nam przedszkolakom jest niezmiernie miło, czujemy się wręcz wyróżnieniu, że otrzymaliśmy taki list.